Alma Harmony – likwidacja rumienia, redukcja przebarwień

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się problemu widocznych zmian naczyniowych, mamy dla Ciebie rozwiazanie.
Harmony Dye-VL, którego głowica emituje światło o długości 500-600 nm w skuteczny i bezpieczny sposób likwiduje zmiany nazywane teleangiektazjami czy „pajączkami”. Zabieg trwa krótko, a dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu jest komfortowy dla pacjenta.
Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia. Na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach powtsają ciemne plamki, zwane przebarwieniami.
Harmony Dye_VL skutecznie likwiduje te zmiany emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwik i niszczy je. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje, by ules stopniowemu złuszczeniu. Oczekiwane rezultaty osiąga się po wykonaniu serii 4 – 6 powtórzeń w odstpie minimum 3 tygodni. Zabiegi nie są bolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegów Alma Harmony Dye-VL

 • Zmiany naczyniowe – rumienie, pajączki, trądzik różowaty
 • Zmiany pigmentacyjne skóry
 • Rozległe zmiany naczyniowe – naczyniaki płaskie, plamy typu port wine stain

Asiatic Peel – Peel Mission

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy i ciała z linii ASIATIC PEEL, w skład której wchodzi:

 • Asiatic Peel Tonic – tonik nawilżająco-łagodzący
 • Asiatic Peel Gel – skoncentrowana kuracja podtrzymujący optymalny poziom nawilżenia, redukująca uczucie ściągnięcia i dyskomfortu
 • Asiatic peel Cream Intense Recovery Moisturizer – ultranawilżający i lekki krem wzmacniający barierę naskórkową i ograniczający TEWL

Architect Peel – Peel Mission

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Zabieg składa się z 3 kluczowych kroków:STEP 1 DETOX PEELING – stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.
STEP 2 BOOST ESSENCE – skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.
STEP 3 MASK – multiaktywna maska, stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Architect Peel™. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

Po zabiegu odczuwalne jest natychmiastowe wygładzenie tekstury skóry, odświeżenie naskórka, poprawa nawilżenia i rozświetlenia. Zabieg nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia i długiej rekonwalescencji. Może być kontynuacją terapii związanej z oczyszczaniem skóry.

Wskazania do zabiegu

 • Rozszerzone poryróżowaty
 • Zanieczyszczona skóra
 • Brak jędrności

Efekty zabiegu

 • Zwężenie porów
 • Wygładzenie skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Detoksykacja i dotlenienie skóry

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • Architect Peel Cream
 • Architect Peel Tonic

Botoks

Toksyna botulinowa jest obecnie bardzo dobrze znaną substancją stosowaną w zabiegach medycyny estetycznej. Jest to bakteryjna egzotoksyna, która wstrzyknięta w mięsień uniemożliwia jego kurczenie się. Zabieg ten jest profilaktyką starzenia się skóry, gdyż ogranicza zbyt ekspresyjną mimikę twarzy. Ponadto wygładza on zmarszczki mimiczne już istniejące.
Zabiegi oparte na działaniu toksyny botulinowej wykonuje się bezpiecznie już od wielu lat. Jej działanie polega na blokowaniu uwalniania przez nerwy acetylocholiny (głównego przekaźnika w połączeniach nerwowo-mięśniowych). Efektem jest osłabienie i porażenie mięśni. Skutki zabiegu są odwracalne po upływie około 3 miesięcy. Jest to związane z odnawianiem się nowych kontaktów synaptycznych.
Zabieg ostrzykiwania skóry botoksem jest niewątpliwie najlepszą profilaktyką tworzenia się zmarszczek. To właśnie w wyniku codziennej pracy i aktywności naszych mięśni mimicznych, tworzą się te nieestetyczne bruzdy. Oczywiście warto pamiętać o rozsądku i nie przesadzać z ilością wykonywanych zabiegów, gdyż w wyniku tego mogłoby dojść do powstania na skórze twarzy tzw. efektu „maski”, gdzie mimika prawie w ogóle nie funkcjonuje.

DepiGen Peel

DepiGen PEEL to produkty do pielęgnacji domowej i profesjonalny zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Łączy właściwości 10% kwasu gentyzynowego, heksylrezorcynolu i bogatych w enzymy ekstraktów owocowych. Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

Linia dedykowana dla skóry

 • Z przebarwieniami o różnej etiologii

Działanie kluczowych składników

 • Rozjaśnienie przebarwień
 • Ujednolicenie kolorytu cery
 • Wygładzenie i odnowa naskórka
 • Hamowanie aktywności tyrozynazy
 • Przyspieszenie degradacji melaniny

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • DepiGen Peel Serum – skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii
 • DepiGen Peel Tonic – preparat zawierający kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy owocowe

EpilFree – trwała redukcja owłosienia – LUKSUS GŁADKIEGO CIAŁA

EpilFree to program trwałej redukcji owłosienia oparty na naturalnych składnikach roślinnych. Został stworzony przez dr. Joela Konisa – znanego na całym świecie naukowca specjalizującego się w kosmetologii. Program EpilFree składa się z trzech produktów przeznaczonych do wybranych partii ciała: 

Facial Care – preparat do twarzy. 
Intimcare serum – preparat do delikatnych partii ciała ( bikini, pachy).
Body Care Serum – preparat na pozostałe partie ciała, takie jak plecy, ręce, nogi.

Głównym aktywnym składnikiem preparatu jest naturalny wyciąg z jaskółczego ziela (Cheldonium Majus), który hamuje podział komórek, opóźniając tym samym odrost włosów. Podobnie przywrotnik alpejski, działa na komórki, hamując ich podział. Kosmetyki zawierają w swoim składzie również wyciągi z rozmarynu i eukaliptusa, które posiadają naturalne właściwości odżywcze oraz wyciągi z rabarbaru i lukrecji, mające działanie łagodzące. Preparaty aplikowane są na skórę zaraz po zabiegu depilacji, kiedy po usunięciu włosków wraz z cebulkami mieszki włosowe są otwarte, co umożliwia ich penetrację przez substancje aktywne zawarte w kosmetykach EpilFree i dotarcie do komórek włosa, hamując tym samym ich podział.

Największymi zaletami EpilFree są: skuteczność, bezbolesność, możliwość stosowania również przy tych rodzajach karnacji i kolorach włosów (blond, rude, siwe), przy których użycie lasera bądź IPL jest mało skuteczne, bezpieczeństwo i możliwość opalania po zabiegu.

Efekty

 • Seria zabiegów EpilFree pozwala ograniczyć o około 85% tempo wzrostu włosów i ich ilość.
 • Po zabiegach z EpilFree włoski, które odrastają w mniejszej ilości są jaśniejsze, słabsze, często także osłabione na tyle, że same się wykruszają.
 • Ogromnym plusem tej metody jest również fakt, że znajduje zastosowanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla wszystkich rodzajów karnacji (w tym ciemnej) i włosów ( jasnych, siwych, rudych), w przypadku których depilacja laserem lub IPL-em jest mało skuteczna.

Bezpieczeństwo
Kosmetyki zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa i efektywności w laboratorium Cosmopar Labs we Francji. Produkt jest zarejestrowany w Unii Europejskiej i USA. Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Z każdym kolejnym zabiegiem włosów jest coraz mniej.

Golden Glow

Program bioaktywna jonoterapia Anti-Aging. Ekskluzywny zabieg ujędrniająco-nawilżający, przeznaczony dla skóry dojrzałej. Może być również stosowany jako zabieg ochronny przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Przywraca blask skórze dzięki odbiciu złotego pigmentu.

Główne składniki aktywne

 • bio-chelat złota
 • kwas hialuronowy
 • tokoferol
 • karnozyna
 • bio-komplex Ameliox
 • alternatywny Botox

Cele

 • aktywowanie procesów pobudzających syntezę kolagenu
 • uruchomienie odnowy komórkowej naskórka
 • przywrócenie funkcji ochronnych skóry
 • przywrócenie elastyczności i plastyczności skóry

medycyna estetyczna poznań

The Bio – Skóra

Naukowcy z orenburskiego uniwersytetu stworzyli bioplastyczny materiał – bioskórę, wykorzystywaną m.in. w leczeniu oparzeń. Bioskóra powstała w procesie fotochemicznej polimeryzacji kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest w stanie związać bardzo dużą ilość wody tworząc spiralną siatkę.
Naukowcom udało się otrzymać biomateriał o optymalnych właściwościach medycznych i bioinżynieryjnych takich jak: elastyczność, adhezyjność oraz wytrzymałość. Unikalna metoda produkcji bioskóry, otrzymywanej w procesie polimeryzacji kwasu hialuronowego, pozwoliła uniknąć użycia dodatkowych chemicznych substancji. Przewagą bioskóry hyamatrix nad produktami podobnego przeznaczenia jest jej elastyczność, lepsze przyleganie do tkanek oraz fakt, że nie wymaga bandażowania oraz usuwania z rany. Dzieje się tak ponieważ w trakcie procesu gojenia, bioskóra całkowicie asymiluje się z tkankami organizmu.Te innowacyjne rozwiązania technologiczne bioskóry, stały się podstawą do stworzenia preparatów kosmetycznych Hyamatrix.

Produkty na bazie kwasu HIALURONOWEGO

Wybrane produkty medyczne i kosmetyczne produkowane na bazie kwasu hialuronowego są w stanie skutecznie wyleczyć różne zmiany skórne, problemy ze stawami czy oczami. Zapotrzebowanie na produkty na bazie kwasu hialuronowego jest bardzo duże, ze względu na jego wszechstronne zastosowanie. Od poważnych oparzeń i owrzodzeń troficznych po drobne, ale niebezpieczne urazy przemysłowe i domowe. To właśnie dlatego dziś potrzebujemy nowych i skutecznych materiałów medycznych.

Seria preparatów kosmetycznych HYAMATRIX

Po przeprowadzeniu szeregu badań klinicznych z użyciem komponentów bioskóry, naukowcy stworzyli nowoczesną serię preparatów kosmetycznych Hyamatrix. Specyficzne działanie elemetów bioskóry jest z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale i w kosmetyce.


„Serum młodości“ jest wciąż poszukiwane przez wiele osób, zwłaszcza przez panie, dla których młody i zdrowy wygląd jest priorytetem. I chociaż nie możemy cofnąć czasu, to możemy dać państwu odpowiednie narzędzia, dzięki którym jak najdłużej zatrzymają państwo młodą i zdrową skórę!

HialuronoPlastyka Bezinwazyjna – efekty po zabiegu

Jedne zabieg obejmuje obszar odpowiadający powierzchni pięciu dłoni czyli na przykład twarz, szyję i dekolt. Na całym obszarze zabiegowym równomiernie uzupełniamy część deficytu kwasu hialuronowego i peptydów macierzowych. Uzupełnienie deficytów prócz radykalnej, jakościowej porawy środowiska w którym żyją komórki naszej skóry daje również natychmiastowe i widoczne efekty. Na fotografiach w galerii możecie zobaczyć zmiany jakie zachodzą już po jednym zabiegu. 

HialuronoPlastyka Bezinwazyjna – już po pierwszym zabiegu poczujesz i zobaczysz różnicę.

Zabiegi HialuronoPlastyki Bezinwazyjnej należy wykonać w seriach. Nikt nie zna Twej skóry tak dobrze jak Twój kosmetolog. Zaufaj wiedzy personelu salonów kosmetycznych, które z nami współpracują. Wykwalifikowana kadra znając jakość naszych preparatów i potrzeby Twojej skóry ustali optymalną ilość i częstotliwość zabiegów. Już po pierwszym zabiegu Twoja skóra zmieni się wizualnie, a odpowiednio dobrana długość serii pozwoli nam zmobilizować Twoją skórę do działania 🙂 Wszyscy zauważą zmiany zewnętrzne, ale nie to stanowi o sile zabiegu. Najważniejsze jest to co od pierszego kontaktu z preparatami HYAMATRIX zaczyna się dziać w najgłębszych warstwach skóry. Regeneracja komórek, ropoczęcie procesów odmładzających skórę i stopniowa poprawa wszystkich widocznych i niewidocznych cech skóry. Dzięki substancjom dostarczanym komórkom Twoja skóra sama rozpoczyna walkę z procesami starzenia!

Lakier monofazowy VinyLux

Rewolucyjne lakiery VinyLux firmy CND. VinyLux to przełom w stylizacji paznokci. Lakiery te zwiększają swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła utrzymując się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użycia bazy. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, VinyLux jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny! VinyLux to dwuetapowy system składający się z kolorowego lakieru oraz warstwy nawierzchniowej, która zapewnia trwałość i połysk przez tydzień. Lakier ten można usunąć zmywaczem do paznokci.

Laser Vectus a inne lasery na rynku – porównanie

Depilacja za pomocą lasera diodowego Vectus jest znacznie szybsza, wydajniejsza i bezpieczniejsza od używanych jeszcze w gabinetach kosmetycznych popularnych, tańszych laserach lub też urządzeniach działających na technologii intensywnie pulsującego światła . Nowoczesne rozwiązania zapewniają pacjentowi pełen komfort oraz zadowolenie z zabiegów już po kilku sesjach. 

Laser firmy Palomar Technologies został opracowany przez naukowców z Harvard University. Nikt nie ukrywa, że miał być odpowiedzią na potrzeby rynku i zdobyć pozycję światowego lidera. Przez 10 lat naukowcy oraz inżynierowie pracowali nad udoskonaleniem jego osiągów oraz zapewnieniem maksymalnego komfortu pacjentom. W efekcie powstał laser diodowy, który na długie lata został zdecydowanie najlepszym sprzętem do depilacji na świecie. I jest nim nadal.

Facebook

Co wyróżnia laser Vectus?

Wielki wpływ ma na to opatentowana technologia Photon Recycling. Pozwala ona wykorzystać odbite od skóry światło, które dzięki innowacyjnemu zastosowaniu systemu niewielkich luster, ponownie trafia do skóry, usuwając jeszcze więcej włosów. Przy niektórych ustawieniach pozwala to na wykorzystanie nawet 80% użytej już wcześniej energii. Ma to kluczowy wpływ na zmniejszenie liczby zabiegów. 

Inne urządzenia czy też lasery depilujące nie mają też jednego z najbardziej zaawansowanych rozwiązań, które wyróżnia laser Vectus na tle całej światowej konkurencji – inteligentnego czytnika poziomu aktywnej melaniny w skórze – Skintel. W laserze Vectus najpierw przykłada się do skóry czytnik, który na podstawie poziomu aktywnej melaniny dopasowuje parametry zabiegu. Za każdym razem ustawienia dopasowywane są indywidualnie, co eliminuje ryzyko błędu osoby przeprowadzającej zabieg. Laser Vectus jest więc dzięki temu nie tylko znacznie wydajniejszy, ale też bezpieczniejszy od reszty laserów 

Laser Vectus zapewnia też pełen komfort pacjentom, bo zabieg przeprowadzany za jego pośrednictwem jest bardzo mało bolesny. Wszystko dzięki technologii Advanced Contact Cooling, czyli głowicy chłodzącej, kontrolującej temperaturę poddawanego zabiegowi obszaru przed, w trakcie i po emisji światła. Inne urządzenia oparte są natomiast na starszym i mniej komfortowym rozwiązaniu – systemie chłodzenia, który chłodzi górną warstwę skóry jedynie przed i po każdym impulsie. Sprawia to, że depilacja za jego pomocą może być bolesna. 

Laser Vectus skraca też czas zabiegu, dzięki swej wydajności. Najbardziej czasochłonna depilacja całych nóg trwa przy jego użyciu ok. 30 minut. Poprzednie konstrukcje potrzebowały na to aż 2 godzin. Nowa konstrukcja potrafi także usunąć nawet jasne i rude włosy. Inne urządzenia radzą sobie tylko z ciemnymi i grubymi włosami.  

Lifting rzęs

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się lifting rzęs, który stanowi doskonałą alternatywę dla ich przedłużania bądź zagęszczania. Zabieg ten polega na nieinwazyjnym podkręceniu i uniesieniu rzęs u ich nasady, dzięki czemu sprawiają wrażenie dłuższych – bez ryzyka ich zniszczenia czy obciążenia. Idealny skręt rzęs zapewni optyczne powiększenie oczu, a także wyraźne podkreślenie twarzy.

Do liftingu rzęs wykorzystywane są preparaty przyjazne dla włosków, które nie tylko ułatwiają ich modelowanie i zapewniają spektakularny efekt. Dodatkowo odżywiają także włoski oraz odbudowują ich strukturę. Do podkręcania wykorzystywane są silikonowe wałeczki w rozmiarze dopasowanym do długości rzęs. Na koniec na rzęsy nakładany jest preparat utrwalający, który zapewnia oszałamiający, a przy tym naturalny efekt utrzymujący się nawet do 6 tygodni – co nie byłoby możliwe przy użyciu tradycyjnych metod mechanicznych (np. przy użyciu zalotki). Włoski po zabiegu są nie tylko podkręcone, ale i odżywione, błyszczące, miękkie, wyglądają naturalnie i ładnie się układają. Wykorzystane do zabiegu preparaty zawierają w swoim składzie między innymi kolagen i cysteinę, które regenerują rzęsy i zapewniają im ochronę.

Lipoliza iniekcyjna

Rodzaj mezoterapii igłowej, polegający na podawaniu pod skórę substancji rozpuszczających tkankę tłuszczową. Najbardziej skuteczna na małych partiach ciała tam gdzie spalanie tkanki tłuszczowej jest utrudnione lub zaburzone np. podbródek czy „oponka” na brzuchu.

Mezoterapia igłowa

Polega na podawaniu pod skórę substancji odżywczych, nawilżających i napinających w formie koktajlu, mających na celu opóźnianie procesów starzenia się skóry. Już sam proces nakłuwania skóry, zmusza organizm do procesów regeneracyjnych. Mezoterapia, w odróżnieniu od wypełniaczy, NIE służy do wypełniania zmarszczek. Jest zabiegiem prewencyjnym (zapobiegawczym) w walce z oznakami starzenia się skóry. Jej głównym zadaniem jest głębokie nawilżenie i odżywienie skóry. Dzięki czemu skóra staje się promienna, nawilżona, a zmarszczki mniej widoczne. Mezoterapia igłowa może być wykonywana już u osób po 20 roku życia, bez względu na porę roku.

Phyto Peeling

Program głębokiego złuszczania skóry. Swoją skuteczność zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu peelingu ziołowego z mieszanką kwasów glikolowego i salicylowego.Kremowe produkty zawierają keratolityczne składniki wspomagające szybkie i głębokie wnikanie w skórę głównych składników aktywnych.
Projekt-bez-tytułu-1

Rekomendowana częstotliwość zabiegów

Zabiegi wykonuje się codziennie przez 3-4-5 dni, w zależności od problemów i typu cery. Następnie należy zrobić 2dniową przerwę, ostatni zabieg należy wykonać w celu złuszczenia wyschniętej warstwy naskórka. Zabieg należy wykonywać wyłącznie w okresie jesienno-zimowym.

Wskazania

 • trądzik i blizny potrądzikowe
 • zaburzenia pigmentacji
 • skóra szorstka, szara i zmęczona
 • skóra dojrzała, z oznakami starzenia się
 • skóra zniszczona nadmiernym wystawianiem na działanie promieni słonecznych
  – hiperkeratynizacja i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych

  – odmłodzenie skóry
 • rozstępy

Wskazania

 • Odmładzanie
 • Rozświetlenie
 • Trądzik
 • Przebarwienia
 • Nawilżenie
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Poprawa struktury skóry
 • Złuszczenie zrogowaciałego naskórka

Cele

 • odnowienie warstwy keratyny w naskórku
 • odżywienie i odbudowa wszystkich procesów fizjologicznych w skórze
 • aktywacja syntezy kolagenu i elastyny
 • wygładzenie i odżywienie skóry
 • poprawa mikrocyrkulacji
 • normalizowanie funkcji gruczołów łojowych

Główne składniki aktywne

 • olejek z drzewa herbacianego
 • mentol, żel aloesowy
 • olej nagietkowy
 • kwas salicylowy i glikolowy

Przeciwwskazania

 • zapalenie skóry jakiegokolwiek pochodzenia
 • otwarte zadrapania i rany
 • liczne i szczególnie czarne znamiona
 • cera naczyniowa
 • ciąża i laktacja

Pro XN Antioxidant Therapy – Ksantohumol

SKÓRA POTRZEBUJE OBROŃCY. Wprowadź do akcji najsilniejszy dotąd poznany antyoksydant: Ksantohumol. 200 razy mocniejszy od resweratrolu, w formie kompleksu – 30 razy skuteczniejszy od witaminy C.

To nie „kosmiczna cząsteczka”, która daje supermoce, a flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Tak, w tych szyszkach chmielu. Od lat szukano sposobu, by pozyskać go bez utraty właściwości.

Powstało ponad 500 publikacji naukowych, mówiących o tym, co Ksantohumol może dla naszych ciał zdziałać, ale nikomu nie udawało się go okiełznać. Wyobraź sobie więc radość, gdy nasze badania doprowadziły do powstania kompleksu, który zachowuje 100% skuteczność, można go zamknąć w opakowania i przekazać w ręce profesjonalistów.

Radiofrekwencja Mikroigłowa (SKINFRAX) – odmładzanie skóry i likwidacja blizn

SKINFRAX to urządzenie do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. RF frakcyjny wyposażony jest w dwie głowice: inwazyjną oraz nieinwazyjną. Urządzenie wykorzystuje połączenie dwóch metod zabiegowych – mikroigiełek i podgrzania skóry falą radiową. Głowica nieinwazyjna RF frakcyjnego dodatkowo pozwala na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – bez nakłuwania skóry. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł i oczekują zadowalających rezultatów, ale nie chcą zbyt inwazyjnie ingerować w skórę.

RF frakcyjny ma szeroki wachlarz zabiegowy. Możemy nim wykonać głęboki lifting twarzy, szyi, dekoltu, ale też dłoni oraz brzucha. SKINFRAX świetnie sprawdza się przy usuwaniu blizn i rozstępów. Dobre rezultaty możemy otrzymać w przypadku usuwania blizn potrądzikowych. Urządzenie doskonale poprawia gęstość skóry, odżywia ją, poprawia koloryt i strukturę, wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się do jej intensywnej regeneracji. Ciekawą opcją RF frakcyjnego jest pomoc przy nadpotliwości pach. Dodatkowo urządzenie posiada w zestawie głowicę chłodząca, która znacznie wpływa na komfort zabiegowy.

Efekty zabiegów urządzeniem SKINFRAX są bardzo szybko zauważalne. Znaczna poprawa widoczna jest już po pierwszym zabiegu!

Jak RF frakcyjny działa na skórę?

RF frakcyjny to połączenie nakłuwania skóry mikroigiełkami z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Głowica inwazyjna posiada regulowany zakres głębokości nakłuć, co pomaga dobrać odpowiednią głębokość w zależności od problemu. Do zabiegów używamy uniwersalne, jednorazowe, sterylne kartridże, które zapewniają wysoką higienę zabiegu i jednocześnie zmniejszają jego koszt do minimum.

Mechanizm działania urządzenia SKINFRAX opiera się na silnym podgrzaniu tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej na obszarze dochodzącym do skóry właściwej, co przyczynia się do wzrostu temperatury w skórze i natychmiastowego obkurczenia włókien kolagenowych.

Wysoka temperatura powstała w skórze aktywuje procesy regeneracji, które przebudowują włókna kolagenowe i elastynowe. Powstałe za pomocą mikroigiełek uszkodzenia aktywują procesy zapalne, stymulują fibroblasty i procesy naprawcze w skórze.

Tuż po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Najważniejsze dzieje się jednak przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien, a także budowania nowych wiązań. Skóra staje się dzięki temu bardziej jędrna, sprężysta.

Pełne efekty działania RF frakcyjnego widać po około 3 miesiącach. W miejscu uszkodzonej tkanki powstaje nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają znacznemu zmniejszeniu, a zmarszczki oraz bruzdy wygładzeniu.

Jak działa RF frakcyjny do liftingu twarzy i ciała?

Urządzenie za pomocą mikroigiełek przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur. RF frakcyjny jest doskonałą alternatywą dla lasera frakcyjnego CO2. Zapewnia krótszy czas rekonwalescencji i niższy koszt urządzenia.
RF frakcyjny SKINFRAX jest połączeniem metody nakłuwania skóry mikroigiełkami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – fali radiowej. Połączenie tych dwóch działań pozwala na kontrolowane i równomierne podgrzewanie wszystkich warstw skóry.

Frakcyjny RF nieinwazyjny ma moc 10 MHz. Poprzez podgrzanie skóry właściwej do temp. 40 – 60C, energia przez naskórek dociera do skóry właściwej, następnie wpływa na regenerację kolagenu i włókien elastycznych. Powstałe za pomocą mikroigiełek niewielkie uszkodzenia aktywują procesy zapalne, a następnie stymulują procesy naprawcze. W miejscu naruszonej tkanki powstaje nowa – młoda i jędrna skóra posiadająca prawidłową budowę. Zabiegi wykonujemy w serii od 3 do 5 w zależności od zaawansowania problemu i oczekiwanych przez pacjenta efektów. Zaleca się wykonywanie odstępów między zabiegami co 4 – 5 tygodni.

By mówić o skutecznym działaniu fali radiowej, musi ona dotrzeć na odpowiednią głębokość skóry. W miejsce, gdzie znajdują się komórki (fibroblasty) odpowiedzialne za produkcję wszystkich jej elementów. Taką gwarancję dadzą nam mikroigiełki, które precyzyjnie (możliwość ustawienia głębokość nakłuć od 0,1 do 3,0 mm) przesyłają falę radiową w głąb skóry. Tak przekazywana energia daje możliwość równomiernego podgrzania tkanek na całej długości igły. Dzięki temu wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy oraz mamy pewność, że pobudzimy odpowiednie komórki skóry, a następnie uruchomimy procesy naprawcze.

Zalety RF frakcyjnego

 • głowica inwazyjna (mikroigiełki) oraz nieinwazyjna (pin) – szerokie spektrum zabiegowe
 • penetracja do 3 mm, regulowana co 0,5 mm – precyzyjnie dobieramy głębokość do problemu
 • ustawianie głębokości wysunięcia igieł na bazie, stosujemy uniwersalne kartridże, zmniejszając koszt zabiegu do minimum
 • brak termicznego uszkodzenia skóry
 • 25 igiełek oraz 64 pozłacane piny zapewniają najlepsze efekty zabiegowe
 • głowica chłodząca, schładzamy obszar zabiegowy zdecydowanie przyspieszając proces rekonwalescencji
 • moc RF w połączeniu z nakłuwaniem daje fantastyczne efekty już po pierwszym zabiegu – natychmiastowa poprawa jędrności i napięcia skóry
 • intuicyjny ekran dotykowy – urządzenie łatwe w obsłudze
 • krótki czas gojenia
 • widoczna poprawa już po 1 zabiegu
 • medyczny certyfikat CE gwarantuje bezpieczeństwo

Wskazania do zabiegu RF frakcyjnym

 • wiotka skóra twarzy i ciała, zmarszczki
 • rozstępy, blizny potrądzikowe
 • przebarwienia, plamy
 • nadpotliwość
 • obrzęki i cienie pod oczami

Efekty zabiegów RF frakcyjnym

 • bezoperacyjny lifting w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha
 • usuwanie rozstępów, blizn potrądzikowych
 • leczenie nadpotliwości
 • intensywna regeneracja, poprawa struktury i kolorytu skóry
 • likwidacja obrzęków i cieni pod oczami

Skeyndor Corrective

Nieinwazyjny zabieg przeznaczony do cer dojrzałych. Alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej! Zawiera skoncentrowany roztwór kwasu hialuronowego o efekcie wypełniającym , do stosowania nawet przy głębokich zmarszczkach. Zabieg oparty na bazie peptydu naśladującego działanie jadu żmii , osłabiającego działanie mięśni mimicznych, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne i wygładzone.

TERMOLIFTING (Skinfrax RF frakcyjny nieinwazyjny)

Termolifting to bezpieczne i efektywne zabiegi wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Zabiegi te nazywane są również bezinwazyjnym liftingiem skóry. Fale radiowe to zabiegi przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne. To zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej odwracający skutki starzenia skóry. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają.
Efekt jest natychmiastowy, od razu widać go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Ciepło powoduje skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, redukujących zmarszczki i cellulit. Wskazaniami do zabiegów falami radiowymi są: poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu, lifting twarzy i szyi odbudowa kolagenu, zwiększenie elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy i podbródka, zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, terapia zapobiegająca starzeniu – profilaktyka, kształtowanie sylwetki po porodzie, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud. Efektem zabiegów jest odbudowa nowego kolagenu oraz znaczna poprawa jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, jędrności i napięcia, wygładzenie zmarszczek i blizn. 
 
Jak działają fale radiowe? W trakcie zabiegu, na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne czyli powstające wewnątrz i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza funkcje regeneracji. Zabieg stosowany na twarz poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza kobietom po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wykonuje się go także na dekolt, dłonie ramiona, pośladki i uda. Jest skuteczny również w usuwaniu zwiotczenia skóry nad kolanami. W zabiegach na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność, widocznie wygładza się jej struktura. Dodatkowym rezultatem zabiegu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30 procent, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Efekty zabiegu są trwałe. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.  Jak każdy zabieg, tak i ten posiada pewne ograniczenia. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są min: ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy – botox, restylane, metalowe implantu w miesiącu zabiegu.

Yellowpeel

Profesjonalny zabieg na bazie retinolu i wit. C. Przeznaczony do cer ziemistych, pozbawionych blasku (skóra palacza), cer ze skłonnością do przebarwień, nierównym kolorytem, naczyniowych i z oznakami starzenia.

Efekty:

 • Wygładza cerę, przyspiesza złuszczanie martwych komórek naskórka, bardzo stymuluje jego wzrost i odnowę tkankową.
 • Spłyca zmarszczki, stymuluje produkcję kolagenu, wpływa na jego odnowę oraz regeneruje skórę właściwą. Poprawia pracę gruczołów łojowych poprzez odblokowanie mieszków włosowych.
 • Rozjaśnia przebarwienia, reguluje pigmentację a także przyspiesza złuszczanie się naskórka.

Zamknij Menu