The Bio – Skóra

Naukowcy z orenburskiego uniwersytetu stworzyli bioplastyczny materiał – bioskórę, wykorzystywaną m.in. w leczeniu oparzeń. Bioskóra powstała w procesie fotochemicznej polimeryzacji kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest w stanie związać bardzo dużą ilość wody tworząc spiralną siatkę.
Naukowcom udało się otrzymać biomateriał o optymalnych właściwościach medycznych i bioinżynieryjnych takich jak: elastyczność, adhezyjność oraz wytrzymałość. Unikalna metoda produkcji bioskóry, otrzymywanej w procesie polimeryzacji kwasu hialuronowego, pozwoliła uniknąć użycia dodatkowych chemicznych substancji. Przewagą bioskóry hyamatrix nad produktami podobnego przeznaczenia jest jej elastyczność, lepsze przyleganie do tkanek oraz fakt, że nie wymaga bandażowania oraz usuwania z rany. Dzieje się tak ponieważ w trakcie procesu gojenia, bioskóra całkowicie asymiluje się z tkankami organizmu.Te innowacyjne rozwiązania technologiczne bioskóry, stały się podstawą do stworzenia preparatów kosmetycznych Hyamatrix.

Produkty na bazie kwasu HIALURONOWEGO

Wybrane produkty medyczne i kosmetyczne produkowane na bazie kwasu hialuronowego są w stanie skutecznie wyleczyć różne zmiany skórne, problemy ze stawami czy oczami. Zapotrzebowanie na produkty na bazie kwasu hialuronowego jest bardzo duże, ze względu na jego wszechstronne zastosowanie. Od poważnych oparzeń i owrzodzeń troficznych po drobne, ale niebezpieczne urazy przemysłowe i domowe. To właśnie dlatego dziś potrzebujemy nowych i skutecznych materiałów medycznych.

Seria preparatów kosmetycznych HYAMATRIX

Po przeprowadzeniu szeregu badań klinicznych z użyciem komponentów bioskóry, naukowcy stworzyli nowoczesną serię preparatów kosmetycznych Hyamatrix. Specyficzne działanie elemetów bioskóry jest z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale i w kosmetyce.


„Serum młodości“ jest wciąż poszukiwane przez wiele osób, zwłaszcza przez panie, dla których młody i zdrowy wygląd jest priorytetem. I chociaż nie możemy cofnąć czasu, to możemy dać państwu odpowiednie narzędzia, dzięki którym jak najdłużej zatrzymają państwo młodą i zdrową skórę!

HialuronoPlastyka Bezinwazyjna – efekty po zabiegu

Jedne zabieg obejmuje obszar odpowiadający powierzchni pięciu dłoni czyli na przykład twarz, szyję i dekolt. Na całym obszarze zabiegowym równomiernie uzupełniamy część deficytu kwasu hialuronowego i peptydów macierzowych. Uzupełnienie deficytów prócz radykalnej, jakościowej porawy środowiska w którym żyją komórki naszej skóry daje również natychmiastowe i widoczne efekty. Na fotografiach w galerii możecie zobaczyć zmiany jakie zachodzą już po jednym zabiegu. 

HialuronoPlastyka Bezinwazyjna – już po pierwszym zabiegu poczujesz i zobaczysz różnicę.

Zabiegi HialuronoPlastyki Bezinwazyjnej należy wykonać w seriach. Nikt nie zna Twej skóry tak dobrze jak Twój kosmetolog. Zaufaj wiedzy personelu salonów kosmetycznych, które z nami współpracują. Wykwalifikowana kadra znając jakość naszych preparatów i potrzeby Twojej skóry ustali optymalną ilość i częstotliwość zabiegów. Już po pierwszym zabiegu Twoja skóra zmieni się wizualnie, a odpowiednio dobrana długość serii pozwoli nam zmobilizować Twoją skórę do działania 🙂 Wszyscy zauważą zmiany zewnętrzne, ale nie to stanowi o sile zabiegu. Najważniejsze jest to co od pierszego kontaktu z preparatami HYAMATRIX zaczyna się dziać w najgłębszych warstwach skóry. Regeneracja komórek, ropoczęcie procesów odmładzających skórę i stopniowa poprawa wszystkich widocznych i niewidocznych cech skóry. Dzięki substancjom dostarczanym komórkom Twoja skóra sama rozpoczyna walkę z procesami starzenia!

Hialurono Plastyka

449 zł
/ 549 zł
  • 1 zabieg
  • Twoja oszczędność 100 zł
  • Bezinwazyjna
  • Komfort
  • Natychmiastowy efekt